Вт, 29.09.2020, 16:40
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Відтепер інтернет-магазини мають видавати касовий чек.

Податківці в Черкасах довели доводять до відома платників, що відтепер всі суб’єкти господарської діяльності, які займаються реалізацією товарів за допомогою мережі Інтернет, мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) та видавати покупцям відповідний документ про здійснення операції, тобто чек.

 

Зазначені нововведення були запровадженні на підставі Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”.

 

Головною метою цих нововведень є захист прав тих споживачів, які систематично користуються послугами інтернет-магазинів. Нагадаємо, що раніше такі магазини не мали обов’язок видавати своїм покупця такі документи. В наслідок чого, таке рішення призвело не до спрощення ведення бізнесу, а до зловживання таким положенням з боку продавців, які не видавали своїм покупцям жодних документів, що обмежувало права покупців на звернення до відповідних органів з захистом свої порушених прав, оскільки доказів стосовно вартості чи конкретного покупця часу та місця покупки надати було неможливо. 

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (27.02.2015) | Автор: Олег
Просмотров: 306