Чт, 01.10.2020, 01:26
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Утверждены лицензионные условия осуществления депозитарной и клиринговой деятельности на фондовом рынке
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку 
Рішення 
"Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - депозитарної діяльності та клірингової діяльності" 
від 21.05.2013 N 862 

НКЦПФР рішенням від 21.05.2013 N 862 затвердила Ліцензійні умови провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - депозитарної діяльності та клірингової діяльності, якими встановлюються кваліфікаційні, організаційні, технологічні та інші спеціальні вимоги, обов'язкові для виконання при провадженні професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності (крім депозитарної діяльності Центрального депозитарію та Нацбанку) та клірингової діяльності. 

Так, професійний учасник фондового ринку (ліцензіат) згідно з отриманою ліцензією на здійснення окремого виду професійної діяльності на фондовому ринку, зазначеного вище, має право провадити такі види діяльності: 

1) депозитарну діяльність: 

депозитарну діяльність депозитарної установи; 
  
діяльність із зберігання активів інститутів спільного інвестування; 
  
діяльність із зберігання активів пенсійних фондів; 

2) клірингову діяльність. 

Вимоги, установлені цими Ліцензійними умовами, повинні виконуватись ліцензіатами та їх посадовими особами протягом усього строку провадження депозитарної або клірингової діяльності. 

Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 06 червня 2013 р. за N 897/23429 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування. 
Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (22.07.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 360 | Теги: Рішення Про затвердження Ліцензійни