Чт, 01.10.2020, 20:19
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Утвержден порядок уведомительной регистрации отраслевых (межотраслевых) и территориальных соглашений, коллективных договоров
КМ України
Постанова КМ
"Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів"
від 13.02.2013 N 115

Кабмін постановою від 13.02.2013 N 115 затвердив Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, яким передбачено, що галузеві (міжгалузеві) і територіальні (обласні та республіканська) угоди підлягають повідомній реєстрації Мінсоцполітики, а колективні договори і територіальні угоди іншого рівня - районними, районними у мм. Києві та Севастополі держадміністраціями, виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад.

Сторони угоди (договору) подають на повідомну реєстрацію угоду (договір) разом з додатками у кількості примірників, що відповідає кількості таких сторін, та копію угоди (договору).

Сторони галузевої (міжгалузевої) і територіальної угоди подають також копії свідоцтв про підтвердження репрезентативності суб'єктів сторони профспілок та сторони роботодавців, які брали участь у колективних переговорах з питань укладення відповідної угоди.

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів з дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєструючого органу.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (27.02.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 359