Вс, 20.09.2020, 05:33
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Утвержден Порядок определения регуляторной базы активов субъектов естественных монополий, осуществляющих хозяйственную деятельность
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг 
Постанова 
"Про затвердження Порядку визначення регуляторної бази активів суб'єктів природних монополій, що здійснюють господарську діяльність з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами" 
від 20.09.2013 N 169 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг постановою від 20.09.2013 N 169 затвердила Порядок визначення регуляторної бази активів суб'єктів природних монополій, що здійснюють господарську діяльність з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.  

Дія Порядку поширюється на суб'єктів природних монополій, що здійснюють або мають намір здійснювати господарську діяльність з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами на підставі відповідних ліцензій, виданих Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, та прийняли рішення про застосування стимулюючого регулювання за погодженням з Комісією.  

Постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції 30 вересня 2013 р. за N 1678/24210 та набирає чинності з дня її офіційного опублікування. 
Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (15.10.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 352