Вт, 29.09.2020, 15:44
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Утвержден порядок формирования учетного идентификатора субъекта первичного финмониторинга и представления уведомления о его присвоении
Мінфін
Наказ
"Про затвердження Порядку формування облікового ідентифікатора суб'єкта первинного фінансового моніторингу та надання повідомлення про його присвоєння"
від 28.05.2013 N 560

Мінфін наказом від 28.05.2013 N 560 затвердив Порядок формування облікового ідентифікатора суб'єкта первинного фінансового моніторингу та надання повідомлення про його присвоєння, дія якого поширюється на суб'єктів первинного фінансового моніторингу та їх відокремлені підрозділи (далі - суб'єкти), що здійснюють подання інформації згідно з вимогами Закону "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму".

Так, обліковий ідентифікатор формується Держфінмоніторингом на підставі ключових реквізитів форми обліку, яка подана суб'єктом у встановленому законодавством порядку.

Повідомленням про присвоєння облікового ідентифікатора суб'єкта первинного фінансового моніторингу, яке використовується ним при здійсненні запитів до державних органів стосовно ідентифікації клієнтів та в інших визначених законодавством випадках, є сформовані на підставі актуальних реквізитів:

для суб'єктів - фізосіб, які в установленому законом порядку через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, - свідоцтво про постановку суб'єкта первинного фінансового моніторингу на облік;

для інших суб'єктів - довідка про присвоєння облікового ідентифікатора суб'єкта первинного фінансового моніторингу.

У разі потреби отримання повідомлення про присвоєння облікового ідентифікатора суб'єкт, який став на облік, звертається до Держфінмоніторингу листом, що завірений підписом суб'єкта (керівника) та печаткою суб'єкта (у разі наявності), в якому зазначається дата останньої поданої форми обліку.

Держфінмоніторинг протягом 5 робочих днів з дати одержання листа-звернення формує та надсилає суб'єкту довідку.

Суб'єкту - фізособі, яка в установленому законом порядку через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, Держфінмоніторинг разом з повідомленням про результати обробки форми обліку надає свідоцтво.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 17 червня 2013 р. за N 984/23516 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (02.07.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 392 | Теги: Наказ Про затвердження Порядку форм