Чт, 01.10.2020, 00:52
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Уточнены требования к руководителям лицензиатов, осуществляющих деятельность по управлению ипотечным покрытием
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Рішення
"Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління іпотечним покриттям"
від 14.05.2013 N 820

НКЦПФР рішенням від 14.05.2013 N 820 затвердила зміни до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності з управління іпотечним покриттям, якими, зокрема, уточнено, що керівник ліцензіата (крім банку), який проваджує діяльність з управління іпотечним покриттям, повинен мати стаж роботи на керівних посадах у фінансовій установі не менше 3-х років.

Також керівник ліцензіата, його відокремлених або спеціалізованих структурних підрозділів при здійсненні діяльності з управління іпотечним покриттям не може одночасно працювати в інших професійних учасниках фондового ринку.

Крім цього, передбачено, що ліцензіат зобов'язаний оприлюднити до 30 квітня року, що настає за звітним періодом, річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність разом з аудиторським висновком на власному веб-сайті або веб-сторінці з опублікуванням у періодичному або неперіодичному виданні.

Установлено, що професійні учасники фондового ринку, які отримали безстрокові ліцензії на провадження певного виду професійної діяльності на фондовому ринку, протягом 2-х років після набрання чинності Законом від 04.07.2012 N 5042-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства про цінні папери" зобов'язані подати НКЦПФР інформацію, передбачену п. 2 - 13 ч. 2 ст. 27 1 Закону "Про цінні папери та фондовий ринок".

Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 01 червня 2013 р. за N 860/23392 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (01.07.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 339 | Теги: Рішення Про затвердження Змін до Лі