Чт, 01.10.2020, 00:53
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Уточнено, что является отечественной техникой и оборудованием для агропромышленного комплекса
ВР України
Закон
"Про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу""
від 06.11.2012 N 5478-VI

Верховна Рада ухвалила, а Президент підписав Закон від 06.11.2012 N 5478-VI, яким внесено зміни до Закону "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу", якими, зокрема, передбачено, що вітчизняною технікою і обладнанням для агропромислового комплексу вважаються виготовлені підприємствами вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу техніка і обладнання, зазначені у п. 1 ст. 1 Закону, у разі якщо ступінь їх локалізації* перевищує 60%, крім тракторів та інших самохідних енергетичних засобів сільськогосподарського призначення, спеціальних автомобілів сільськогосподарського призначення, самохідних та причіпних комбайнів, ступінь локалізації яких має перевищувати показник, встановлений Кабміном.
____________
* Ступінь локалізації - питома вага вартості сировини, матеріалів, вузлів, агрегатів, деталей і комплектуючих виробів вітчизняного виробництва у собівартості техніки і обладнання, зазначених у п. 1 ст. 1 Закону.
 
Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (28.11.2012) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 438