Вт, 29.09.2020, 16:27
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Установлены требования к охране труда при работах на объектах по производству красителей и пигментов
Міністерство надзвичайних ситуацій України
Наказ
"Про затвердження Правил охорони праці на об'єктах з виробництва барвників та пігментів"
від 12.12.2012 N 1410

МНС наказом від 12.12.2012 N 1410 затвердило Правила охорони праці на об'єктах з виробництва барвників та пігментів, які поширюються на суб'єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правової форми, які здійснюють діяльність з виробництва барвників та пігментів.

Цими Правилами встановлюють вимоги до охорони праці під час виконання робіт на об'єктах з виробництва барвників та пігментів.

Зокрема, передбачено, що на об'єктах з виробництва барвників та пігментів повинні бути затверджені у встановленому порядку:

технічна документація на будівлі і споруди, здані в експлуатацію;

технологічні регламенти, розроблені відповідно до чинних нормативних документів;

інструкції з ведення технологічних процесів і обслуговування обладнання та інструкції з охорони праці за професіями і видами робіт;

план локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій, розроблений відповідно до ст. 11 Закону "Про об'єкти підвищеної небезпеки" і затверджений роботодавцем.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 03 січня 2013 р. за N 50/22582 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (15.02.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 316