Вс, 20.09.2020, 06:51
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Установлены правила информационной деятельности профучастников депозитарной системы, связанной с обращением электронных документов
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Рішення
"Про затвердження Порядку обігу, зберігання та знищення електронних документів, що використовуються професійними учасниками депозитарної системи України"
від 27.12.2013 N 2996

НКЦПФР рішенням від 27.12.2013 N 2996 затвердила Порядок обігу, зберігання та знищення електронних документів, що використовуються професійними учасниками депозитарної системи України, яким встановлюються загальні правила інформаційної діяльності професійних учасників депозитарної системи України, пов'язаної з обігом (створення, оброблення, відправлення, передавання, одержання) електронних документів, їх зберіганням та знищенням (далі - інформаційна діяльність).

Інформаційна діяльність професійних учасників депозитарної системи України здійснюється в рамках правовідносин між Центральним депозитарієм цінних паперів та депозитарними установами, права та обов'язки яких визначаються на договірних засадах з урахуванням вимог, встановлених нормативно-правовими актами НКЦПФР.

Для здійснення інформаційної діяльності професійні учасники депозитарної системи України використовують інформаційно-телекомунікаційну систему обробки інформації Центрального депозитарію (далі - ІТС ЦД).

Функції з обігу (створення, оброблення, відправлення, передавання, одержання) електронних документів, їх зберігання та знищення виконуються професійними учасниками депозитарної системи України та реалізуються в програмному забезпеченні ІТС ЦД.

У ІТС ЦД повинен забезпечуватись захист інформації, яка в цій системі обробляється та зберігається, шляхом створення комплексної системи захисту інформації з підтвердженою відповідністю у встановленому законодавством України порядку. 

Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 21 січня 2014 р. за N 124/24901 та набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (04.02.2014) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 370