Вс, 20.09.2020, 06:04
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Установлены новые требования по ввозу незарегистрированных медицинской техники и изделий медицинского назначения
Міністерство охорони здоров'я
Наказ
"Про затвердження Порядку ввезення на територію України незареєстрованих медичної техніки та виробів медичного призначення"
від 30.11.2012 N 979

МОЗ наказом від 30.11.2012 N 979 затвердило Порядок ввезення на територію України незареєстрованих медичної техніки та виробів медичного призначення, який встановлює вимоги щодо ввезення незареєстрованих медичної техніки та виробів медичного призначення та поширюється на суб'єктів господарювання, які мають намір ввезти незареєстровані медичну техніку та вироби медичного призначення.

Так, медична техніка та вироби медичного призначення, що не зареєстровані в Україні відповідно до законодавства, можуть увозитися на територію України:

з метою державної реєстрації (перереєстрації) медичної техніки та виробів медичного призначення;

з метою участі в програмі технічної допомоги, у програмах міжнародного співробітництва відповідно до міжнародних договорів;

у разі стихійного лиха, аварій, епідемій і епізоотій, екологічних, техногенних катастроф (за окремим рішенням Кабміну, прийнятим відповідно до законодавства).

Для отримання повідомлення щодо можливості або неможливості ввезення на територію України незареєстрованих медичної техніки та виробів медичного призначення суб'єкт господарювання, який має намір ввезти незареєстровані медичну техніку та вироби медичного призначення на територію України, подає до Держлікслужби заяву на ім'я Голови Держлікслужби, у якій зазначаються мета ввезення незареєстрованих медичної техніки та виробів медичного призначення, їх назви, кількість, підприємство-виробник, країна-виробник, перелік супровідних документів.

До заяви додаються документи, зазначені у додатку 2 до Порядку.

Строк розгляду повного пакета документів та надання повідомлення щодо можливості ввезення на територію України незареєстрованих медичної техніки та виробів медичного призначення не повинен перевищувати 5 робочих днів.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 20 грудня 2012 р. за N 2124/22436 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (10.01.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 350