Пн, 21.09.2020, 02:39
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Установлены новые требования к охране труда при работе с абразивным инструментом
Міністерство надзвичайних ситуацій України
Наказ
"Про затвердження Правил охорони праці під час роботи з абразивним інструментом"
від 22.10.2012 N 1277

МНС наказом від 22.10.2012 N 1277 затвердило Правила охорони праці під час роботи з абразивним інструментом, які поширюються на підприємства, установи та організації незалежно від форм власності та виду діяльності, які використовують в роботі абразивний інструмент.

Вимоги цих Правил є обов'язковими для всіх суб'єктів господарювання та працівників при організації і виконанні робіт, пов'язаних з експлуатацією, налагодженням та ремонтом обладнання з абразивним інструментом.

Так, зокрема, працівники під час прийняття на роботу, що пов'язана з використанням абразивного інструменту, проходять попередній медичний огляд, а протягом трудової діяльності - періодичні медичні огляди відповідно до вимог Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій.
 
Роботодавець повинен згідно зі ст. 5 Закону України "Про охорону праці" під час укладання трудового договору поінформувати працівника під розписку про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, і можливі наслідки їх впливу на здоров'я та про права працівника на пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до законодавства і колективного договору.

Для створення вказаних у ст. 6 Закону умов праці в цехах, в яких проводиться обробка заготовок абразивним інструментом, необхідно передбачати:

ефективну аерацію будинків;

установку вентиляційних й аспіраційних пристроїв, повітряне й повітряно-водяне душування робочих зон і робочих місць;

кондиціонування повітря;

захист від джерел тепловипромінювання, електричних, електромагнітних і магнітних полів, ультразвуку, шуму;

широке використання засобів колективного та індивідуального захисту;

нормальне освітлення;

систематичне та ретельне прибирання приміщень.
 
Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 08 листопада 2012 р. за N 1879/22191 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (18.11.2012) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 554