Пт, 02.10.2020, 00:28
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Установлены новые требования к договору о предоставлении телекоммуникационных услуг
Національна комісія; що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації
Рішення
"Про затвердження Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг та визнання таким, що втратило чинність, рішення НКРЗ від 26.03.2009 N 1420"
від 29.11.2012 N 624

НКРЗІ рішенням від 29.11.2012 N 624 затвердила Основні вимоги до договору про надання телекомунікаційних послуг, які є обов'язковими для застосування операторами, провайдерами телекомунікацій і споживачами телекомунікаційних послуг при укладенні договорів про надання телекомунікаційних послуг, внесенні змін та доповнень до них.

Так, договір про надання телекомунікаційних послуг укладається між споживачем та оператором, провайдером, які внесені до реєстру операторів та провайдерів телекомунікацій НКРЗІ, мають ліцензії на провадження відповідного виду діяльності у сфері телекомунікацій та/або користування радіочастотним ресурсом України (для операторів) чи копії ліцензій (для провайдерів) у випадках, встановлених Законами "Про телекомунікації" та "Про радіочастотний ресурс України", і з урахуванням положень Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг та інших нормативно-правових актів.
 
Відповідно до вимог оператори, провайдери телекомунікацій можуть затверджувати форми договорів, установлювати умови публічних договорів про надання певних видів послуг, у тому числі порядок зміни таких умов. Оператори, провайдери телекомунікацій повинні оприлюднювати форми договорів та умови публічних договорів на своїх веб-сайтах і в місцях продажу послуг, зокрема не менше ніж за 7 календарних днів до зміни таких умов.

Договори між споживачами (абонентами) та операторами, провайдерами, укладені до набрання чинності Вимогами, є чинними та можуть бути переоформлені на вимогу однієї зі сторін.
 
Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 24 грудня 2012 р. за N 2150/22462 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (03.01.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 391