Вт, 29.09.2020, 16:16
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Установлены единые формы квалификационных свидетельств оценщиков

Фонд державного майна

Наказ

"Про затвердження форм кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів"

від 19.02.2013 N 210

 

Фонд державного майна наказом від 19.02.2013 N 210 затвердив форми:

 

кваліфікаційного свідоцтва оцінювача за напрямом оцінки майна: "Оцінка об'єктів у матеріальній формі",

 

кваліфікаційного свідоцтва оцінювача за напрямом оцінки майна: "Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об'єкти інтелектуальної власності".

 

Нагадаємо, що кваліфікаційне свідоцтво оцінювача є документом, який підтверджує достатній фаховий рівень підготовки оцінювача за програмою базової підготовки для самостійного проведення оцінки майна.

 

Право на його отримання набувають фізособи, які мають закінчену вищу освіту, пройшли навчання за програмою базової підготовки та стажування протягом одного року у складі суб'єкта оціночної діяльності разом з оцінювачем, який має не менше ніж дворічний досвід практичної діяльності з оцінки майна, отримали його позитивну рекомендацію та успішно склали кваліфікаційний іспит. 

 

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 07 березня 2013 р. за N 378/22910 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (15.03.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 386