Чт, 01.10.2020, 00:15
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Установлен порядок представления жалоб в налоговую
Мінфін
Наказ
"Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби"
від 19.11.2012 N 1203

Мінфін наказом від 19.11.2012 N 1203 затвердив Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби, що визначає порядок подання та розгляду органами ДПС скарг платників податків при оскарженні в адміністративному порядку податкових повідомлень-рішень про визначення сум грошових зобов'язань платника податків або будь-яких інших рішень органів ДПС.

Органи ДПС розглядають скарги платників податків на податкові повідомлення-рішення про визначення сум грошових зобов'язань платника податків або будь-які інші рішення органів ДПС щодо податків, зборів, які справляються до бюджетів та державних цільових фондів, а також стосовно законодавства, контроль за дотриманням якого покладається на органи ДПС, крім мита, акцизного податку, ПДВ та інших податків, зборів, які відповідно до податкового законодавства справляються у разі ввезення (пересилання) товарів і предметів на митну територію України або територію вільної митної зони або вивезення (пересилання) товарів і предметів з митної території України або з території вільної митної зони.

Не підлягає оскарженню платником податків податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації (розрахунку).

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07 грудня 2012 р. за N 2046/22358 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (25.12.2012) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 413