Вс, 20.09.2020, 06:22
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Установлен новый порядок использования дополнительных источников погашения налогового долга
Мінфін
Наказ
"Про затвердження Порядку використання додаткових джерел погашення податкового боргу"
від 05.12.2012 N 1277

Мінфін наказом від 05.12.2012 N 1277 затвердив Порядок використання додаткових джерел погашення податкового боргу, яким визначається механізм стягнення з дебіторів платника податків, що має податковий борг, сум дебіторської заборгованості, строк погашення якої настав та право вимоги якої переведено на органи ДПС, у рахунок погашення податкового боргу такого платника податків.

Так, у разі коли здійснення заходів щодо продажу майна платника податків не привело до повного погашення суми податкового боргу, орган стягнення може визначити додатковим джерелом погашення податкового боргу дебіторську заборгованість платника податків, строк погашення якої настав та право вимоги якої переведено на органи ДПС.

Визначення сум дебіторської заборгованості, яка є додатковим джерелом погашення податкового боргу, здійснюється на підставі даних бухгалтерського та аналітичного обліку платника податків, договорів, оформлених належним чином.

Орган ДПС повідомляє платника податків про визначення додатковим джерелом погашення податкового боргу дебіторської заборгованості платника податків за формою згідно з додатком 1 до Порядку.

Повідомлення розглядається як пропозиція для укладання договору про переведення права вимоги дебіторської заборгованості платника податків на органи ДПС.

Переведення платником податків прав вимоги дебіторської заборгованості, що випливає з відносин платника податків з дебітором, на орган стягнення здійснюється на основі договору, укладеного в письмовій формі між платником податків та органом ДПС.

У разі згоди платника податків орган ДПС укладає договір з таким платником податків.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 26 грудня 2012 р. за N 2186/22498 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (10.01.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 332