Вс, 20.09.2020, 05:52
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Урегулирован порядок открытия и закрытия банками счетов фонда референдума
Національний банк
Постанова
"Про затвердження Змін до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах"
від 03.06.2013 N 189

З метою вдосконалення порядку ведення банками рахунків клієнтів Нацбанк постановою від 03.06.2013 N 189 затвердив зміни до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, якими врегульовано порядок відкриття і закриття рахунків фонду референдуму ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму.

Так, ініціативна група з проведення всеукраїнського референдуму відкриває 1 накопичувальний рахунок свого фонду референдуму в установі банку України в місті Києві, яку визначає на свій розсуд, та не більше 1-го поточного рахунку в банку на території одного територіального округу референдуму.

Банк відкриває накопичувальний рахунок фонду референдуму ініціативної групи на підставі таких документів:

заяви про відкриття рахунку;

копії рішення Центральної виборчої комісії про реєстрацію ініціативної групи;

картки із зразками підписів, яка має містити зразок підпису розпорядника накопичувального рахунку фонду референдуму ініціативної групи. Зразок підпису розпорядника накопичувального рахунку засвідчується в нотаріальному порядку.

Відкриття поточного рахунку фонду референдуму ініціативної групи здійснюється банком на підставі вищевказаних заяви і картки, а також довідки банку про відкриття накопичувального рахунку фонду референдуму ініціативної групи в довільній формі, яка має містити такі основні реквізити: ініціативна група, якій відкрито накопичувальний рахунок; номер накопичувального рахунку; найменування та код банку, у якому відкрито накопичувальний рахунок.

Постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції 25 червня 2013 р. за N 1058/23590 та набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (03.07.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 348 | Теги: використання і закриття рахунків у , Постанова Про затвердження Змін до