Чт, 01.10.2020, 20:29
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Правила осуществления деятельности по торговле ценными бумагами претерпели изменений
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Рішення
"Про затвердження Змін до Правил (умов) здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами: брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу, управління цінними паперами"
від 28.05.2013 N 895

НКЦПФР рішенням від 28.05.2013 N 895 затвердила зміни до Правил (умов) здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами: брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу, управління цінними паперами, якими, зокрема, передбачено, що дата виконання договору доручення визначається залежно від умов договору та порядку проведення розрахунків за придбані або продані цінні папери або інші фінансові інструменти.

Якщо розрахунки за договором на виконання договору доручення (купівля, продаж або міна цінних паперів або інших фінансових інструментів) здійснюються через торговця, датою виконання договору доручення є дата виконання договору на виконання.

Якщо розрахунки за договором на виконання договору доручення (купівля, продаж або міна цінних паперів або інших фінансових інструментів) здійснюються клієнтом самостійно, датою виконання договору доручення є дата підписання документа, який підтверджує виконання сторонами зобов'язань, що передбачені договором, та/або дата настання останньої з наступних подій, які можуть відбуватися у будь-якій послідовності: перехід права власності на цінні папери або інші фінансові інструменти, що є об'єктами цивільних прав за договором, або здійснення оплати за договором, якщо сторони не домовилися про інше.

Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 17 червня 2013 р. за N 981/23513 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування, за винятком окремих положень, які набирають чинності разом з набранням чинності Законом "Про інститути спільного інвестування".

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (02.07.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 356 | Теги: дилерської діяльності, Рішення Про затвердження Змін до Пр, анде