Чт, 01.10.2020, 20:48
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Правила организации статистической отчетности, представляемой в Нацбанк в условиях особого периода, претерпели изменения
Національний банк
Постанова
"Про затвердження Змін до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України в умовах особливого періоду"
від 20.05.2013 N 180

Нацбанк постановою від 20.05.2013 N 180 затвердив зміни до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України в умовах особливого періоду, якими, зокрема, поширив вимоги зазначених Правил на уповноважені фінансові установи та національного оператора поштового зв'язку.

Крім цього, визначено, що банк - юрособа не включає до зведеної інформації економічні показники відокремлених підрозділів, які діють в умовах жорстких обмежень, щодо їх здатності передавати кошти та інформацію головній установі банку.

У разі неможливості надання зведеної інформації банком - юрособою її надає відокремлений підрозділ, визначений головною установою банку, або кожний відокремлений підрозділ банку безпосередньо територіальному управлінню Нацбанку за місцем його розташування або визначеному Нацбанком територіальному управлінню.

Постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції 05 червня 2013 р. за N 890/23422 та набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (01.07.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 334 | Теги: що подається до Національного банку, Постанова Про затвердження Змін до