Чт, 01.10.2020, 21:18
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Подписан Закон, направленный на формирование благоприятных условий развития индустрии программной продукции Украины
ВР України
Закон
"Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції"
від 16.10.2012 N 5450-VI

Верховна Рада ухвалила, а Президент підписав Закон від 16.10.2012 N 5450-VI, який спрямований на формування сприятливих умов розвитку індустрії програмної продукції України для створення високопродуктивних робочих місць, залучення інвестицій, збільшення обсягів випуску високотехнологічної продукції, стимулювання наукомісткого експорту та імпортозаміщення, реалізацію науково-технічного потенціалу України.

Сфера дії Закону поширюється на суб'єктів господарювання індустрії програмної продукції, визначених згідно з Податковим кодексом, та суспільні відносини, пов'язані з їх діяльністю.

Так, державна підтримка розвитку індустрії програмної продукції України здійснюється за формами, визначеними ст. 2 Закону, на основі річних планів заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції України за напрямами, визначеними ст. 3 Закону.

Річні плани заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції України розробляються центральним органом виконавчої влади з питань науки, інновацій та інформатизації не пізніше 1 грудня року, що передує плановому, та затверджуються Кабміном.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (05.11.2012) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 350