Пт, 02.10.2020, 00:30
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Пенсионный фонд разъяснил вопросы обложения ЕСВ пособия по беременности и родам
Пенсійний фонд
Лист
"Щодо зарахування до страхового стажу часу перебування осіб у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами"
від 27.06.2013 N 16652/03-20

Пенсійний фонд нагадав, що 1 липня 2013 року набрав чинності Закон від 14.05.2013 N 231-VII "Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії", яким урегульовано питання щодо зарахування до страхового стажу часу перебування осіб у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами.

Так, починаючи з липня цього року платниками єдиного внеску визначено також підприємства, установи, організації, фізичних осіб, які використовують найману працю та виплачують допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами, а також осіб, які перебувають у відпустці та отримують допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами.

Підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману працю та виплачують допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами, нараховують єдиний внесок у розмірі 33,2 % суми допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами та утримують єдиний внесок у розмірі 2 % таких сум з осіб, які перебувають у відпустці та отримують таку допомогу.

Зазначені суми нарахованого та утриманого єдиного внеску відображаються платником у звітності до Пенсійного фонду та підлягають сплаті за календарний місяць в якому їх нараховано, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (09.07.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 388 | Теги: Лист Щодо зарахування до страхового