Пн, 21.09.2020, 02:04
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Определены нормы бесплатной выдачи средств индивидуальной защиты работникам производства меха и меховых изделий
Міністерство надзвичайних ситуацій України
Наказ
"Про затвердження Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам виробництва хутра та хутряних виробів"
від 14.12.2012 N 1422

МНС наказом від 14.12.2012 N 1422 затвердило Норми безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам виробництва хутра та хутряних виробів, які поширюються на підприємства, установи, організації незалежно від форм власності і підпорядкування та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, діяльність яких пов'язана з виробництвом хутра та хутряних виробів.

Цими Нормами визначаються види і строки носіння (використання) працівниками спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту, необхідних для виконання виробничого процесу, пов'язаного з виробництвом хутра та хутряних виробів.

Так, забезпечення працівників підприємств і організацій необхідними для трудового процесу спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту, а також порядок їх тримання та зберігання визначаються відповідно до Положення про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту.

Відповідно до Норм допускається застосування спеціального одягу, виготовленого з інших типів тканин, сертифікованих в установленому порядку.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 09 січня 2013 р. за N 82/22614 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (24.01.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 308