Вс, 20.09.2020, 07:10
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Определение биржевого курса ценной бумаги будет осуществляться в соответствии с утвержденным порядком
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку 
Рішення 
"Про затвердження Порядку визначення біржового курсу цінного папера" 
від 13.08.2013 N 1466 

НКЦПФР рішенням від 13.08.2013 N 1466 затвердила Порядок визначення біржового курсу цінного папера, яким визначено, що біржовий курс цінного папера розраховується у день проведення біржових торгів за цим цінним папером шляхом розрахунку середнього арифметичного зваженого цін біржових контрактів (договорів), укладених у такий торговельний день, що одночасно відповідають таким вимогам: 

у біржових контрактах (договорах) передбачено, що вони повинні бути виконані в день укладання таких біржових контрактів (договорів); 

контракти (договори) укладено на підставі анонімних заявок; 

протягом торговельної сесії зафіксована фондовою біржею кількість укладених біржових контрактів (договорів) не менше 3-х на загальну суму не менше 1000 нмдг; 

біржові контракти (договори) прийнято кліринговим депозитарієм до виконання у формі відомості сквитованих розпоряджень (особою, що провадить клірингову діяльність, у формі реєстру укладених договорів), та за цими біржовими контрактами (договорами) фондовою біржею отримано підтвердження від клірингового депозитарію (особи, що провадить клірингову діяльність) про факт завершення розрахунків у день укладання таких біржових контрактів (договорів). 

Біржовий курс цінного папера розраховується за формулою, наведеною у п. 2 Порядку. 

Біржовий курс цінного папера, розрахований відповідно до вимог Порядку, може бути використаний з метою визначення ставки особливого податку за операціями з відчуження такого цінного папера за біржовими контрактами (договорами) протягом 60 календарних днів з дати останнього визначення біржового курсу. 

Фондові біржі повинні привести свої правила у відповідність до вимог затвердженого Порядку протягом 3-х місяців з дати набрання чинності вищезгаданим рішенням.  

Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 04 вересня 2013 р. за N 1522/24054 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування. 
Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (26.09.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 338