Чт, 01.10.2020, 21:24
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Определена процедура выдачи карточек, используемых в цифровых тахографах
Міністерство інфраструктури України
Наказ
"Про затвердження Порядку обігу карток, що використовуються в цифрових контрольних пристроях (тахографах)"
від 30.05.2013 N 329

Мінінфраструктури наказом від 30.05.2013 N 329 затвердило Порядок обігу карток, що використовуються в цифрових контрольних пристроях (тахографах), який визначає процедури видачі, оновлення, заміни та анулювання дії карток, що використовуються в цифрових контрольних пристроях (тахографах), а також строки дії таких карток.

Так, передбачено, що картки водія видаються фізособам, які:

мають право керувати ТЗ;

мають національне посвідчення водія хоча б однієї з категорій: C, C1, D, D1;

не мають на дату подачі заяви, у випадку первинної видачі картки, іншої діючої картки водія;

мають постійне місце проживання на території України.

Картки підприємства видаються суб'єктам господарювання, зареєстрованим на території України, які є власниками або користувачами ТЗ, які відповідно до чинного законодавства повинні бути обладнані тахографами.

Картка майстерні видається ПСТ, які внесені до переліку суб'єктів господарювання, що здійснюють установлення та технічне обслуговування контрольних пристроїв (тахографів) у ТЗ, та не мають права на картку підприємства.

Картки контролера видаються особам, що уповноважені відповідно до законодавства здійснювати контроль за режимом праці та відпочинку водіїв, а також особам, які здійснюють державний контроль у сфері безпеки дорожнього руху.

Для отримання картки заявник подає заяву до Центру з видачі карток Мінінфраструктури особисто або поштовим відправленням. До заяви додаються документи, визначені розд. III Порядку.

Картка видається користувачу картки протягом 20 робочих днів з дати реєстрації заяви на видачу або оновлення картки, якщо не оформлено рішення про відмову у видачі картки.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 14 червня 2013 р. за N 964/23496 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (23.07.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 446 | Теги: що використовуються в цифрових конт, Наказ Про затвердження Порядку обіг