Чт, 01.10.2020, 20:53
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Определена процедура рассмотрения Минэкономразвития дел о нарушении биржами законодательства в сфере противодействия отмыванию доходов
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Наказ
"Про затвердження Порядку розгляду Міністерством економічного розвитку і торгівлі України справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та застосування санкцій"
від 14.11.2012 N 1285

Мінекономрозвитку наказом від 14.11.2012 N 1285 затвердило Порядок розгляду Міністерством економічного розвитку і торгівлі України справ про порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та застосування санкцій, який розроблений відповідно до ст. 14, 23 і 25 Закону "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму".

Цим Порядком визначається процедура розгляду Мінекономрозвитку справ та застосування санкцій за порушення товарними та іншими біржами, що проводять фінансові операції з товарами, вимог Закону та/або нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Так, факти порушень вимог законодавства виявляються службовими особами Мінекономрозвитку під час здійснення нагляду за діяльністю відповідних суб'єктів, зокрема шляхом проведення планових та позапланових перевірок.

Виявлені Мінекономрозвитку факти невиконання (неналежного виконання) вимог законодавства викладаються в акті перевірки.

Справа про невиконання (неналежне виконання) вимог законодавства розглядається за участю керівника суб'єкта та/або уповноваженої ним особи, що притягується до відповідальності.

Мінекономрозвитку повідомляє суб'єкта про дату та час розгляду справи про невиконання (неналежне виконання) вимог законодавства не пізніше ніж за 5 днів до дати її розгляду шляхом надсилання (вручення) повідомлення про розгляд справи.

Санкції можуть бути застосовані до суб'єкта за порушення вимог законодавства протягом 6 місяців з дня його виявлення, але не пізніше ніж через 1 рік з дня його вчинення.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 04 грудня 2012 р. за N 2024/22336 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (18.12.2012) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 296