Вт, 29.09.2020, 15:00
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Определена новая процедура выдачи одноразовых разрешений на заход в речные порты Украины
Міністерство інфраструктури України
Наказ
"Про затвердження Порядку видачі одноразових тимчасових дозволів на захід до річкових портів України суднам під прапорами держав, з якими не укладено міжнародних договорів про судноплавство на внутрішніх водних шляхах"
від 09.11.2012 N 665

Мінінфраструктури наказом від 09.11.2012 N 665 затвердило Порядок видачі одноразових тимчасових дозволів на захід до річкових портів України суднам під прапорами держав, з якими не укладено міжнародних договорів про судноплавство на внутрішніх водних шляхах, дія якого поширюється на суб'єктів господарювання незалежно від форми власності, що здійснюють діяльність у сфері перевезень вантажів морським і річковим транспортом.

Цим Порядком встановлюється процедура видачі одноразових тимчасових дозволів на захід до річкових портів України іноземним невійськовим суднам під прапорами держав, з якими не укладено міжнародних договорів про судноплавство на внутрішніх водних шляхах, за винятком пасажирських, спортивних, парусних суден та яхт.

Так, для отримання одноразового дозволу адміністрація держави прапора, судновласник або його представник повинні не пізніше ніж за 10 календарних днів до прибуття судна в річковий порт звернутися до Укрморрічінспекції з поданням.

Подання має містити інформацію, визначену абз. 2 п. 2.1 розд. II Порядку.

Укрморрічінспекція реєструє подання та перевіряє його на наявність вищевказаної інформації.

У разі наявності всієї необхідної інформації Укрморрічінспекція в день реєстрації подання розміщує на своєму офіційному сайті оголошення, що містить інформацію про перевезення експортних вантажів.

Якщо протягом 3-х робочих днів з дати розміщення зазначеного оголошення не отримано звернень від національних перевізників щодо можливості здійснення перевезення зазначених експортних вантажів, Укрморрічінспекція видає одноразовий дозвіл.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 28 листопада 2012 р. за N 1993/22305 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (18.12.2012) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 391