Пт, 02.10.2020, 01:02
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Определен порядок выдачи, обращения финансовых казначейских векселей, выданных как электронный документ, и оплаты по ним
КМ України 
Постанова КМ 
"Деякі питання випуску фінансових казначейських векселів" 
від 21.08.2013 N 683 

Кабмін постановою від 21.08.2013 N 683 затвердив Порядок видачі, обігу, обліку фінансових казначейських векселів, виданих як електронний документ, та сплати за ними. 

Затвердженим Порядком визначається механізм видачі, обігу, обліку фінансових казначейських векселів, виданих як електронний документ, та сплати за ними (далі - казначейські векселі), для здійснення: 

1) реструктуризації фактичної бюджетної заборгованості, що утворилася станом на 1 січня 2013 р., з урахуванням стану її погашення за видатками в частині: 

бюджетної кредиторської заборгованості розпорядників бюджетних коштів та заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи органами місцевого самоврядування; 

бюджетних зобов'язань одержувачів бюджетних коштів; 

2) відшкодування з бюджету на підставі висновку відповідного органу доходів і зборів сум ПДВ, заявлених до відшкодування та підтверджених за результатами перевірки, але не відшкодованих на звітну дату платникові податку, який подав такому органові заяву про обрання способу відшкодування з бюджету суми ПДВ шляхом отримання казначейських векселів. 

Органи Казначейства видають казначейські векселі розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів та платникам ПДВ, зазначеним у пп. 3 п. 2 Порядку, на підставі їх заяв про обрання способу погашення бюджетної заборгованості шляхом отримання казначейських векселів, погоджених з відповідними головними розпорядниками бюджетних коштів та поданих відповідному органові Казначейства, або висновків відповідного органу доходів і зборів із зазначенням сум ПДВ, що підлягають відшкодуванню з бюджету шляхом видачі казначейських векселів. 

Видача казначейського векселя прирівнюється до видачі платникові податку суми відшкодування ПДВ шляхом перерахування коштів з бюджетного рахунка на відповідний рахунок платника податку.  

Платники податку - векселедержателі мають право здійснювати сплату будь-якого узгодженого грошового зобов'язання, що сплачується до державного бюджету, шляхом пред'явлення до сплати органам Казначейства казначейського векселя не раніше настання строку платежу за векселем. 
Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (24.09.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 349