Чт, 01.10.2020, 21:53
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Определен порядок предоставления Нацбанку информации о заключенных агентских договорах
Національний банк
Постанова
"Про затвердження Положення про порядок ведення реєстру комерційних агентів (комерційних представників) банків"
від 20.09.2012 N 386

Нацбанк постановою від 20.09.2012 N 386 затвердив Положення про порядок ведення реєстру комерційних агентів (комерційних представників) банків, яким визначається порядок надання інформації банками Нацбанку про укладені ними агентські договори про надання фінансових послуг від імені банків та ведення Нацбанком реєстру комерційних агентів (комерційних представників) банків.

Так, інформаційний обмін між банками і Нацбанком щодо ведення Реєстру здійснюється в електронному вигляді в порядку, визначеному відповідним нормативно-правовим актом Нацбанку з питань взаємодії між респондентами та Нацбанком.
 
Банк зобов'язаний подати до Нацбанку файл-повідомлення, реквізити якого визначено в додатку 1 до Положення, протягом 5 робочих днів з дня:

укладення агентського договору;

унесення змін до агентського договору;

розірвання агентського договору;

закінчення строку дії агентського договору;

змін у відомостях про комерційного агента.

Нацбанк після отримання файла-повідомлення від банку перевіряє електронний цифровий підпис, здійснює контроль за правильністю заповнення всіх реквізитів файла-повідомлення та повнотою наданих даних.

За результатами контролю кожного файла-повідомлення Нацбанк у строк, що не перевищує 5 робочих днів із наступного робочого дня після дати надходження до Нацбанку файла-повідомлення, формує та надсилає на адресу банку квитанцію.

Нацбанк повідомляє банк про здійснення реєстрації шляхом надсилання квитанції з номером запису в Реєстрі, якщо у файлі-повідомленні помилок немає.

Крім цього установлено, що банки протягом 60 днів із дня доведення до їх відома технічних умов ведення реєстру комерційних агентів (комерційних представників) банків повинні подати інформацію в електронному вигляді згідно з технічними умовами про всі діючі агентські договори щодо надання фінансових послуг із комерційними агентами банків.

Постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції 11 жовтня 2012 р. за N 1720/22032 та набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

При написании статьи
использованы материалы издания: «Правовой АСПЕКТ»


С уважением,
юрист
Олег Гайдучок

 Oleg Gajduchok & Company
Юридические услуги в Киеве
http://oleg-gajduchok.at.ua/
+38 (063) 079.04.75
+38 (096) 628.46.73

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (23.10.2012) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 320