Вс, 20.09.2020, 07:25
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Определен порядок и условия предоставления НКЦБФР согласования на создание лицензиатом обособленного подразделения за пределами Украины
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Рішення
"Про затвердження Порядку надання погодження на створення професійним учасником фондового ринку відокремленого підрозділу за межами України"
від 06.11.2012 N 1583

НКЦПФР рішенням від 06.11.2012 N 1583 затвердила Порядок надання погодження на створення професійним учасником фондового ринку відокремленого підрозділу за межами України, який розроблено з метою визначення порядку та умов надання НКЦПФР погодження на створення професійним учасником фондового ринку відокремленого підрозділу за межами України, а також особливості припинення діяльності таким підрозділом за межами України.

Так, ліцензіат має право створити відокремлений підрозділ за межами України за умови отримання погодження НКЦПФР відповідно до Порядку.

НКЦПФР надає ліцензіату погодження на створення відокремленого підрозділу за межами України за наявності умов, визначених п. 1 розд. II Порядку.

Ліцензіат для отримання погодження на створення відокремленого підрозділу за межами України надає до загального відділу НКЦПФР або надсилає поштою (рекомендованим листом) заяву про отримання погодження на створення професійними учасниками фондового ринку відокремлених підрозділів за межами України та документи, зазначені у п. 3 розд. III Порядку.
 
НКЦПФР приймає рішення про надання погодження ліцензіату на створення відокремленого підрозділу за межами України не пізніше ніж у місячний строк з дня подання всіх необхідних документів або відмову в такому погодженні.

Структурний підрозділ НКЦПФР, що здійснює розгляд заяви та документів для надання погодження, повідомляє ліцензіата про прийняте рішення, надсилаючи відповідного листа, з доданням копії цього рішення та обґрунтуванням причин у разі відмови у наданні погодження на створення.
 
Погодження є дійсним протягом 6 місяців з дня його надання.

Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 28 листопада 2012 р. за N 1999/22311 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (28.12.2012) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 392