Пн, 21.09.2020, 02:56
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Определен новый порядок проведения оценки качества винодельческой продукции
Міністерство аграрної політики та продовольства України
Наказ
"Про затвердження Положення про Центральну галузеву дегустаційну комісію виноробної промисловості"
від 22.01.2013 N 28

Мінагрополітики наказом від 22.01.2013 N 28 затвердило Положення про Центральну галузеву дегустаційну комісію виноробної промисловості, яким передбачено, що Центральна галузева дегустаційна комісія виноробної промисловості (далі - ЦГДК) є головною дегустаційною комісією у виноградарсько-виноробній галузі виробництва виноробної продукції в системі Мінагрополітики.

ЦГДК проводить органолептичну оцінку якості виноробної продукції, яка виробляється та пропонується до реалізації суб'єктами господарювання незалежно від форм власності.
 
Так, виробництво нових марок виноробної продукції може проводитися лише за наявності позитивного висновку ЦГДК, рішення якої оформлюється протоколом. Згідно з вимогами ст. 5 Закону "Про виноград та виноградне вино" на підставі висновку ЦГДК Мінагрополітики затверджує нові марки виноробної продукції.

Відбір проб зразків для дегустації нових марок виноробної продукції проводиться безпосередньо контрольно-виробничою лабораторією виробника за участю представника ЦГДК з дослідних партій виноробної продукції.

Зразки виноробної продукції для дегустації подаються виробником у кількості згідно з нормою витрат на одного дегустатора, але не менше 2-х одиниць тари, у яку розливається продукція для реалізації відповідно до законодавства.

Виноматеріали шампанські та коньячні і спирти подаються в кількості 2-х одиниць місткістю 0,7 дм3.

Разом із зразками виноробної продукції до ЦГДК подаються документи, визначені п. 3.3 розд. III Положення.

Для проведення дегустації нових марок виноробної продукції та аналізу сировинної бази виробник додатково надає до Мінагрополітики документи, перелік яких наведено у п. 3.4 розд. III Положення.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 06 лютого 2013 р. за N 221/22753 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (15.02.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 386