Чт, 01.10.2020, 20:04
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Определен новый порядок применения Нацкомфинуслуг мер воздействия за нарушение законодательства о финансовых услугах
Національна комісія; що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
Розпорядження
"Про затвердження Положення про застосування Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, заходів впливу за порушення законодавства про фінансові послуги, та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України"
від 20.11.2012 N 2319

Нацкомфінпослуг розпорядженням від 20.11.2012 N 2319 затвердила Положення про застосування Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, заходів впливу за порушення законодавства про фінансові послуги, яким визначається порядок провадження у справах про порушення законів та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність з надання фінансових послуг, механізм прийняття рішень Нацкомфінпослуг про застосування заходів впливу та їх оскарження.

Норми Положення не застосовуються до правовідносин, пов'язаних із накладенням Нацкомфінпослуг штрафів за невиконання (неналежне виконання) вимог Закону "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму".

Так, Нацкомфінпослуг, уповноважені та посадові особи Нацкомфінпослуг в межах своїх повноважень зобов'язані в кожному випадку виявлення порушення законодавства про фінансові послуги вжити всіх необхідних заходів для документального закріплення факту такого порушення, всебічно, повно та об'єктивно дослідити обставини справи про правопорушення, а також своєчасно прийняти рішення за справою про правопорушення та застосувати передбачені законодавством заходи впливу.

Перелік заходів впливу, що можуть застосовуватися Нацкомфінпослуг, визначений п. 2.1 розд. II Положення.

Розпорядження зареєстровано в Міністерстві юстиції 18 грудня 2012 р. за N 2112/22424 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (28.12.2012) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 462