Ср, 30.09.2020, 23:16
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Определен механизм ведения страховщиками персонифицированного учета договоров страхования с/х продукции с господдержкой
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
Міністерство аграрної політики та продовольства України
Розпорядження
"Про затвердження Порядку та умов ведення страховиками персоніфікованого (індивідуального) обліку договорів страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою"
від 11.12.2012 N 2677, 760

Нацкомфінпослуг спільно з Мінагрополітики затвердили Порядок та умови ведення страховиками персоніфікованого (індивідуального) обліку договорів страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, якими передбачено, що страховики, які здійснюють страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, зобов'язані вести персоніфікований (індивідуальний) облік договорів страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою в розрізі страхувальників та об'єктів страхування.

Так, персоніфікований (індивідуальний) облік договорів страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою здійснюється страховиком шляхом ведення реєстру в електронній формі.

До реєстру вносяться відомості про договір страхування, страховика, страхувальника, застраховані об'єкти, умови страхування, здійснення страхового відшкодування, а також про сформовані технічні резерви за договорами страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою.

Страховики зобов'язані вносити до реєстру інформацію про укладання, зміну або припинення договорів страхування протягом 5 календарних днів з дати їх укладання, зміни або припинення.

Порядок зареєстровано в Міністерстві юстиції 27 грудня 2012 р. за N 2206/22518 та набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (29.01.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 354