Вт, 29.09.2020, 16:34
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Определен механизм ведения Реестра гидротехнических сооружений морских портов Украины

Міністерство інфраструктури України

Наказ

"Про затвердження Порядку ведення Реєстру гідротехнічних споруд морських портів України"

від 18.02.2013 N 91

 

З метою організації належного обліку та контролю за гідротехнічними спорудами, розташованими на території морських портів України, Мінінфраструктури наказом від 18.02.2013 N 91 затвердило Порядок ведення Реєстру гідротехнічних споруд морських портів України, який встановлює механізм ведення зазначеного Реєстру та поширюється на гідротехнічні споруди (далі - ГТС), що використовуються з метою здійснення господарської діяльності та забезпечення безпеки судноплавства на території морських портів України.

 

Так, внесенню до Реєстру підлягають відомості про власника (балансоутримувача) ГТС та/або експлуатуючу організацію, технічні характеристики та технічний стан ГТС.

 

Власники (балансоутримувачі) ГТС, розташованих на території та в акваторії морського порту, подають адміністрації морських портів України заявку про включення ГТС до Реєстру.

 

До заявки додаються завірені в установленому законодавством порядку копії документів, що підтверджують право власності/користування ГТС.

 

Відомості про технічні характеристики та технічний стан ГТС вносяться до Реєстру на підставі бази даних ГТС, що ведеться Регістром судноплавства України

 

Адміністрація морських портів України протягом 10 робочих днів з дня отримання заявки перевіряє зазначені у ній відомості з урахуванням відомостей, наданих Регістром, та вносить відповідні дані до Реєстру.

 

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 06 березня 2013 р. за N 363/22895 та набирає чинності з дня набрання чинності Законом "Про морські порти України", а саме з 14 червня 2013 року.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (19.03.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 448