Вт, 29.09.2020, 16:51
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Определен механизм применения электронного документооборота, связанного с перевозкой грузов ж/д транспортом
Міністерство інфраструктури України
Наказ
"Про затвердження Порядку застосування електронного документообігу, пов'язаного з перевезенням вантажів залізничним транспортом"
від 16.11.2012 N 690

Мінінфраструктури наказом від 16.11.2012 N 690 затвердило Порядок застосування електронного документообігу, пов'язаного з перевезенням вантажів залізничним транспортом, який регламентує застосування на залізничному транспорті електронних документів: відомості плати за користування вагонами форми ГУ-46, пам'ятки про подавання/забирання вагонів форми ГУ-45, пам'ятки про видачу/приймання контейнерів форми ГУ-45к, відомості плати за подавання, забирання вагонів та маневрову роботу форми ГУ-46а, відомості плати за користування контейнерами форми ГУ-46к, повідомлення про закінчення вантажних операцій з вагонами згідно з додатками 1, 2, 8, 10, 11, 12 до Правил користування вагонами і контейнерами, а також накопичувальної картки зборів за роботи (послуги) та штрафів, пов'язаних з перевезенням вантажів (вантажобагажу), форми ФДУ-92 згідно з додатком 3 до Правил розрахунків за перевезення вантажів, та повідомлення про час подавання вагонів під навантаження або вивантаження, з моменту їх створення до знищення.

Порядок є обов'язковим для застосування всіма суб'єктами електронного документообігу, що взаємодіють у технологічних процесах, пов'язаних з перевезенням вантажів залізничним транспортом.

Порядок здійснення електронного документообігу під час перевезення вантажів залізничним транспортом у внутрішньому сполученні регламентується договором про організацію перевезень вантажів і проведення розрахунків за перевезення та надані залізницею послуги.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 06 грудня 2012 р. за N 2034/22346 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (21.12.2012) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 403