Вс, 20.09.2020, 05:47
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

НКЦБФР определила порядок составления и сроки представления административных данных Центральным депозитарием ценных бумаг
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Рішення
"Про затвердження Положення про порядок звітування Центральним депозитарієм цінних паперів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку"
від 28.05.2013 N 894

НКЦПФР рішенням від 28.05.2013 N 894 затвердила Положення про порядок звітування Центральним депозитарієм цінних паперів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, яке визначає порядок звітування Центральним депозитарієм цінних паперів до НКЦПФР, а саме: порядок складання, строки подання адміністративних даних про депозитарну діяльність Центрального депозитарію.

Так, Центральний депозитарій складає та подає до НКЦПФР щоденні, щомісячні, щоквартальні і нерегулярні адміністративні дані.

Центральний депозитарій подає адміністративні дані у строки:

щоденні - не пізніше 15-ї години дня, наступного за звітним;

щомісячні - не пізніше 10-го (включно) числа місяця, наступного за звітним місяцем;

щоквартальні - не пізніше 15-го (включно) числа місяця, наступного за звітним кварталом;

нерегулярні - протягом 3-х робочих днів після дати їх виникнення.

Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 17 червня 2013 р. за N 975/23507 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування, але не раніше набрання чинності Законом "Про депозитарну систему України".

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (02.07.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 326 | Теги: Рішення Про затвердження Положення