Вт, 29.09.2020, 16:52
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Минпромполитики утвердило форму и порядок разработки Программы создания (модернизации) производственных мощностей и рабочих мест
Міністерство промислової політики України 
Наказ 
"Про затвердження форми та порядку розроблення Програми створення (модернізації) виробничих потужностей і робочих місць" 
від 18.09.2013 N 6 

Мінпромполітики наказом від 18.09.2013 N 6 затвердило форму Програми створення (модернізації) виробничих потужностей і робочих місць та Порядок розроблення цієї Програми. 

Зокрема, визначено, що суб'єкт господарювання, який відповідно до Порядку визначення товарів, що ввозяться на митну територію України для використання у промисловому виробництві моторних транспортних засобів створює (модернізує) виробничі потужності для промислового виробництва транспортних засобів, подає до Мінпромполітики розроблену ним Програму у 3-х примірниках. 

Мінпромполітики розглядає запропоновану суб'єктом господарювання Програму та затверджує її у 30-денний строк або відмовляє у затвердженні. 

Рішення про затвердження Програми оформлюється наказом Мінпромполітики.  

Один примірник затвердженої Програми Мінпромполітики направляє до Мінекономрозвитку для ознайомлення та використання при погодженні звіту про завершення виконання Програми. 

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 01 жовтня 2013 р. за N 1690/24222 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування. 
Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (10.10.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 355