Чт, 01.10.2020, 20:32
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Мінфін в рамках обговорення податкової реформи пропонує протягом п'яти років поетапно підвищувати ставки акцизного збору.

Міністерство фінансів України в рамках обговорення податкової реформи пропонує протягом п'яти років поетапно підвищувати ставки акцизного збору до європейського рівня, а також створити систему щорічної індексації таких ставок. Відповідна ініціатива прописана в презентаційних матеріалах відомства, підготовлених до широкого громадського обговорення.

Пропонується поліпшити формулювання 15 статей Податкового кодексу, ввести автоматичну щорічну індексацію акцизних ставок, виражених в гривні, а також консолідувати положення про оподаткування нафтопродуктів і інших речовин, які використовуються в хімічній промисловості.

Також запропоновано ввести акцизну накладну як інструмент контролю за оборотом підакцизних товарів, змінити механізм розрахунку і стягування акцизу з нафтопродуктів, скасувати акциз для сировини, яка імпортується для виготовлення готової продукції або іншої підакцизної сировини, а також акциз для тютюнових відходів, які утилізувалися
.

 

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (18.08.2015)
Просмотров: 376