Пн, 21.09.2020, 01:31
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Миндоходов урегулировало порядок взятия на учет плательщиков ЕСВ и механизм ведения реестра таких плательщиков
Міністерство доходів і зборів України 
Наказ 
"Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників" 
від 09.09.2013 N 458 

Міндоходів наказом від 09.09.2013 N 458 затвердило Порядок обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, яким визначаються питання взяття на облік, внесення змін до облікових даних та зняття з обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в органах доходів і зборів, надання органам доходів і зборів відомостей про клас професійного ризику виробництва Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, надання Пенсійному фонду та фондам загальнообов'язкового державного соціального страхування даних про взяття/зняття з обліку платників єдиного внеску. 

Цей Порядок поширюється на платників єдиного внеску, зазначених у п. 1, 4 та 5 ч. 1 ст. 4 Закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування". 

Взяття на облік платників єдиного внеску здійснюється органом доходів і зборів шляхом внесення відповідних відомостей до реєстру страхувальників. 

Крім цього, вищезгаданим наказом затверджено Положення про реєстр страхувальників, яке визначає організацію ведення реєстру страхувальників з метою забезпечення ведення обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в органах доходів і зборів, їх ідентифікації, накопичення, зберігання та автоматизованої обробки інформації про платників єдиного внеску, порядок надання інформації з реєстру страхувальників суб'єктам інформаційних відносин.  

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 25 вересня 2013 р. за N 1646/24178 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування. 
Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (01.10.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 343