Пн, 21.09.2020, 01:38
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Йде підготовка змін в Порядок формування тарифів на водопостачання.

Підприємства водопровідно-каналізаційного господарства (надалі - ВКГ), потребують перегляду тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення.

 

Дане питання обговорювалося 27 листопада під час узгоджувальної наради, на якій було розглянуто проект постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення». Прийняття цього документу дозволить встановити справедливі тарифи для підприємств ВКГ.

 

На сьогоднішній день до таких підприємств застосовується загальний тариф, тобто такий як і для інших споживачів підприємства, яке продає воду або приймає стічні води на очистку. Велика кількість таких підприємств, що надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, технологічно пов’язані з іншими підприємствами ВКГ.

 

Практика показує, що підприємств ВКГ, які купують у іншого підприємства питну воду з метою її подальшого продажу споживачам та/або подають таку воду на очищення, необхідно виводити в окрему категорії, тому що встановлення єдиного тарифу для виробників в сукупності із зростанням їх власних витрат завжди призводить до збільшення тарифів для кінцевих споживачів, зокрема звичайних громадян.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (28.02.2015) | Автор: Олег
Просмотров: 300