Чт, 01.10.2020, 00:11
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Изменились правила подготовки и порядок регистрации инвестиционной декларации негосударственного пенсионного фонда

Національна комісія; що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Розпорядження

"Про внесення змін до Положення про інвестиційну декларацію недержавного пенсійного фонду"

від 11.12.2012 N 2671

 

Нацкомфінпослуг розпорядженням від 11.12.2012 N 2671 виклала у новій редакції Положення про інвестиційну декларацію недержавного пенсійного фонду, яким визначаються правила підготовки, вимоги та порядок реєстрації інвестиційної декларації недержавного пенсійного фонду та змін до неї Нацкомфінпослуг.

 

Так, інвестиційна декларація подається на реєстрацію в Нацкомфінпослуг після унесення недержавного ПФ до Державного реєстру фінансових установ.

 

Підготовка інвестиційної декларації недержавного ПФ та змін до неї здійснюється виключно особами, які професійно підготовлені до роботи у сфері інвестиційної діяльності та мають сертифікат фахівця, що здійснює діяльність з управління активами і відповідає кваліфікаційним вимогам, встановленим НКЦПФР.

 

Інвестиційна декларація та зміни до неї затверджуються рішенням ради недержавного ПФ.

 

Для реєстрації інвестиційної декларації рада недержавного ПФ в установлений законом термін подає до Нацкомфінпослуг заяву про реєстрацію інвестиційної декларації та документи, перелік яких наведено у п. 1 розд. IV Положення.

 

Нацкомфінпослуг протягом 30 календарних днів з дати подання заяви та всіх необхідних документів реєструє інвестиційну декларацію у разі відповідності поданих документів чинному законодавству України та відсутності підстав для прийняття рішення про відмову в реєстрації інвестиційної декларації, визначених у п. 6 розд. IV Положення.

 

До реєстрації інвестиційної декларації в Нацкомфінпослуг укладання договорів про адміністрування, про управління активами та про обслуговування недержавного ПФ зберігачем не дозволяється.

 

Розпорядження зареєстровано в Міністерстві юстиції 14 лютого 2013 р. за N 268/22800 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (14.03.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 406