Ср, 30.09.2020, 23:57
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Изменен порядок осуществления инновационной образовательной деятельности
Міністерство освіти і науки; молоді та спорту України
Наказ
"Про внесення змін до Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності"
від 30.11.2012 N 1352

З метою упорядкування здійснення інноваційної освітньої діяльності у навчальних закладах МОНмолодьспорт наказом від 30.11.2012 N 1352 виклав у новій редакції Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності, яким передбачено, що інноваційною освітньою діяльністю у системі освіти є діяльність, що спрямована на розроблення й використання у сфері освіти результатів наукових досліджень та розробок.

Так, інноваційним освітнім продуктом є результат науково-дослідної розробки, що відповідає вимогам Закону "Про інноваційну діяльність".

Освітніми інноваціями є вперше створені, вдосконалені освітні, навчальні, виховні, управлінські системи, їх компоненти, що мають істотно поліпшити результати освітньої діяльності.

Об'єктами інноваційної освітньої діяльності є: нові знання, інноваційні освітні програми і проекти, навчальний та виховний процеси, організаційні та адміністративні рішення, а також рішення іншого характеру, що істотно поліпшують якість освіти.

Суб'єктами інноваційної освітньої діяльності можуть бути фізичні та юридичні особи: педагогічні та науково-педагогічні працівники навчальних закладів, наукові працівники, працівники органів управління освітою, навчальні заклади, підприємства, установи та організації, що надають освітні послуги.

Умови здійснення інноваційної освітньої діяльності визначені п. 1.11 розд. I Положення.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 18 грудня 2012 р. за N 2111/22423 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (28.12.2012) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 364