Чт, 01.10.2020, 00:39
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Гостаможслужба разъяснила порядок выпуска товаров в свободное обращение с предоставлением гарантий
Державна митна служба
Лист
"Щодо порядку випуску товарів у вільний обіг з наданням митному органу гарантій"
від 31.10.2012 N 15/2-15.2-2/1988-ЕП

Розглядаючи порядок випуску товарів у вільний обіг з наданням митному органу гарантій Держмитслужба повідомила, що письмове звернення декларантом або уповноваженою ним особою з проханням випустити товари у вільний обіг до митного органу не подається, а митним органом, відповідно, рішення щодо можливості випуску товарів у вільний обіг не приймається.

Крім цього, зазначено, що у разі якщо декларант або уповноважена ним особа приймає рішення на випуск товарів у вільний обіг з наданням митному органу гарантій, митному органу подається заповнена відповідним чином митна декларація, в якій вказується сума митних платежів, обчислена згідно з митною вартістю товарів, визначеною декларантом або уповноваженою ним особою, та сума платежів, обчислена згідно з митною вартістю товарів, визначеною митним органом. На різницю між вказаними сумами декларант або уповноважена ним особа надає гарантії відповідно до розд. X Митного кодексу.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (05.11.2012) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 391