Пт, 02.10.2020, 00:39
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Гостаможслужба разъяснила, какие документы могут использоваться для декларирования товаров в таможенный режим транзита

Лист

"Щодо документів для декларування у митний режим транзиту товарів, транспортних засобів комерційного призначення"

від 04.03.2013 N 11.1/2-12.4/2125-ЕП

 

Держмитслужба роз'яснила, що міжнародними договорами України, укладеними відповідно до закону, передбачена можливість використання для декларування товарів у митний режим транзиту, зокрема, таких документів:

 

багажної квитанції;

 

перевізних документів за формою ЛУ-12;

 

перевізних документів за формою ЛУ-12б;

 

накладної здачі "Наземні депеші" CN37;

 

накладної здачі "Авіадепеші" CN38;

 

накладної здачі "Наземні депеші, що перевозяться повітряним шляхом (S.A.L.)" CN41.

 

Крім цього, Держмитслужба нагадала, що забезпечення сплати митних платежів, передбачене розділом X Митного кодексу, не застосовується лише при переміщенні (пересиланні) міжнародних поштових та експрес-відправлень через митний кордон України (ч. 1 ст. 233 Кодексу).

 

 

 

 

 

Установлен порядок расчета платы за присоединение электроустановок заказчиков к электрическим сетям

 

Національна комісія; що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Постанова

"Про затвердження Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж"

від 12.02.2013 N 115

 

НКРЕ постановою від 12.02.2013 N 115 затвердила Методику розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, якою встановлюється порядок розрахунку плати за приєднання електроустановок замовників до електричних мереж, збільшення існуючої абонованої приєднаної потужності електроустановок або зміни вимог до надійності електропостачання електроустановок.

 

Ця Методика застосовується електропередавальними організаціями для розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж.

 

Так, зокрема, плата замовників за стандартне приєднання формується на основі відповідних ставок, що затверджуються НКРЕ, та величини потужності, заявленої замовником.

 

Плата за нестандартне приєднання електроустановки замовника визначається в кожному окремому випадку на основі проектної документації, що визначає вартість розвитку електричних мереж для забезпечення приєднання електроустановки замовника з врахуванням долі участі замовника у фінансуванні капітального будівництва та/або реконструкції об'єктів, призначених для спільних потреб.

 

Плата за стандартне та нестандартне приєднання визначається за цією Методикою без ПДВ.

 

Крім цього, визначено, що електропередавальні організації щороку до 1 листопада повинні надавати НКРЕ за звітний (базовий) період інформацію щодо фактичних витрат (без ПДВ) на приєднання за формою, наведеною в додатку 1 до Методики.

 

Постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції 28 лютого 2013 р. за N 339/22871 та набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (14.03.2013) | Автор: Олег Гайдучок
Просмотров: 377