Пн, 21.09.2020, 02:06
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Доходи отримані від оренди нерухомості - підлягають декларуванню.

Доходи отримані від оренди нерухомості - підлягають декларуванню.

Українець – який є орендодавцем квартири, будинку, кімнати для іншого громадянина, є відповідальним за нарахування та сплату податку на доходи фізичних осіб до бюджету країни. 
Такий платник зобов’язаний самостійно нарахувати та сплачувати щоквартально відповідний податок в розмірі 15 та/або 17%, в залежності від суми доходу.

Нотаріуси, у разі нотаріального посвідчення договорів оренди, мають надіслати інформацію про такий договір до відповідного органу Державної фіскальної служби за адресою орендодавця.

Ріелтори також мають надавати інформацію про такі укладені договори за їх посередництвом до органу Державної фіскальної служби.

Зі свого боку хочемо надати пораду з цього приводу: не слід «йти в тінь» для того, щоб не платити такі податки, шляхом не підписання договорів оренди чи іншими способами, оскільки уникнувши одного обов’язку, Ви отримаєте більший ризик, ризик щодо права користування Вашим нерухомим майном. 
Радимо зареєструватись хоча б в якості фізичної особи-підприємця, таким чином Ви матимете можливість абсолютно законно сплачувати податки в значно меншому розмірі та, при цьому, право користування Вашим нерухомим майном буде повністю захищеним Вашим же договором оренди.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (10.03.2015) | Автор: Олег
Просмотров: 548