Чт, 01.10.2020, 20:46
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

Банки починають йти назустріч своїм клієнтам.

Сьогоднішня ситуація на ринку банківських послуг вимагає від банкірів йти на поступки громадянам, в зв’язку з чим, фінансові установи почали пропонувати своїм клієнтам «вибачити» частину боргу, погасити частину кредиту за рахунок депозиту або навіть влаштувати «канікули», при цьому, «вибачити» частину боргу банкіри пропонують перш за все тім клієнтам, які брали кредит у валюті, а також мешканцям АРК та Донбасу.  

За словами аналітиків, фінансисти вже готові робити певну знижку, оскільки боргові проблеми клієнтів лише зростають.

Також хочемо відмітити, що банкіри зацікавлені в скорочені кредитного портфелю. Саме тому зараз починають діяти різноманітні мотиваційні програми реструктуризації кредиту.

Зважаючи на існуючу ситуацію в цій галузі послуг, хочемо надати пораду: не слід сидіти та чекати на те, що до вас прийдуть та повідомлять про вигідне рішення кредитного питання та запропонують «закрити очі» на певний відсоток та заплатити іншу частину через певний час декількома частинами…

Перше, що наразі слідує зробити, це прорахувати свої реальні можливості щодо погашення кредиту. Проаналізуйте, коли, як та в якому розмірі ви можете погасити кредит та запишіть ці розрахунки, зверніться до вашого банку та запропонуйте свій варіант. Скоріш за все, такий вчинок допоможе вам знайти спільну мову з банком.

Категория: Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC | Добавил: Bryancev (01.03.2015) | Автор: Олег
Просмотров: 312