Ср, 19.12.2018, 14:07
Главная » Статьи » Материалы международной юридической компании Oleg gajduchok and Company LLC

В категории материалов: 254
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 3 ... 25 26 »

Сортировать по: Дате · Названию · Комментариям · Просмотрам

Дорогие друзья! Уже через день начнутся Региональные выборы в нашей стране, в связи с этим, хочу рассказать о некоторых важных элементах, которые связанные с данным событием.


Ставайте Агентом Oleg Gajduchok and Company LLC* - рекомендуйте наші послуги друзям та знайомим і отримуйте за це гарантовану винагороду!


Шановні колеги та партнери!

Від щирого серця хочу привітати Вас з професійним святом, днем юриста!


Повідомлення про дату початку дії укладених договорів цивільно-правового характеру з фізичними особами не потрібно подавати органів державної фіскальної служби.


ДФС наголосила на тому, що рахунок-фактура за своїм призначенням не відповідає ознакам первинного документа, а має лише інформаційний характер.


Зміна назви (імені) платника податків тягне за собою також перереєстрацію його платником ПДВ протягом 10 робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані про платника податків.


Поздравления по поводу дня работников нефтяной и газовой промышленности


Відсьогодні, сплачуючи наші послуги через відділення Приват Банку, Ви сплачуєте лише наші послуги, комісію за такі операції сплачуватимемо ми, отже, для Вас комісія складатиме 0%!


Ми і надалі будемо дбати про Ваш комфорт та підвищення якості надання наших послуг!


Нагадаємо, що пов’язано це зі скасуванням вимоги стосовно подання роботодавцем такої довідки податкового органу до територіального органу Державної служби зайнятості.